AP1086T18L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP1086T18L-U
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3
Duomenų lapai: AP1086T18L-U.pdf
  • Pranešimas
AP1086T18L-U specifikacijos
Dalies numeris AP1086T18L-U Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4509 pcs Duomenų lapas AP1086T18L-U.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP1086T18L-UDI Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos -