AP1086K25L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086K25L-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP1086K25L-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-2
Duomenų lapai: AP1086K25L-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
AP1086K25L-13 specifikacijos
Dalies numeris AP1086K25L-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76080 pcs Duomenų lapas AP1086K25L-13.pdf
Įtampa (maks.) 1.4V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263-2 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP1086K25LDITR Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-263-2 Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos -