AP1086D25L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086D25L-U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP1086D25L-U
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3
Duomenų lapai: AP1086D25L-U.pdf
  • Pranešimas
AP1086D25L-U specifikacijos
Dalies numeris AP1086D25L-U Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4850 pcs Duomenų lapas AP1086D25L-U.pdf
Įtampa (maks.) 1.4V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-252-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA Dabartinis - rezultatas 1.5A