AP1084K18L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1084K18L-U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP1084K18L-U
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 5A TO263-2
Duomenų lapai: AP1084K18L-U.pdf
  • Pranešimas
AP1084K18L-U specifikacijos
Dalies numeris AP1084K18L-U Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 5A TO263-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5808 pcs Duomenų lapas AP1084K18L-U.pdf
Įtampa (maks.) 1.4V @ 5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263-2 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A TO-263-2
Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA Dabartinis - rezultatas 5A