AP1084D15G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1084D15G-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP1084D15G-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 5A TO252-3
Duomenų lapai: AP1084D15G-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AP1084D15G-13 specifikacijos
Dalies numeris AP1084D15G-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 5A TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179795 pcs Duomenų lapas AP1084D15G-13.pdf
Įtampa (maks.) 1.4V @ 5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1034-AP1084D15GCT Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A TO-252-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 5A Valdymo funkcijos -