AL8807MP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AL8807MP-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC LED DRVR RGLTR DIM 1.3A 8MSOP
Duomenų lapai: AL8807MP-13.pdf
  • Pranešimas
AL8807MP-13 specifikacijos
Dalies numeris AL8807MP-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC LED DRVR RGLTR DIM 1.3A 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 185836 pcs Duomenų lapas AL8807MP-13.pdf
Įtampa - tiekimas (min) 6V Įtampa - tiekimas (maks.) 36V
Įtampa - išvestis - Įveskite DC DC Regulator
Topologija Step-Down (Buck) Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP-EP
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Kiti vardai AL8807-MP-13
AL8807-MP-13DITR
AL8807-MP-13DITR-ND
AL8807MP-13DITR
AL8807MP13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnumas 1MHz
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) Analog, PWM Dimming 1.3A (Switch) 8-MSOP-EP
Dabartinis - išėjimas / kanalas 1.3A (Switch) Bazinės dalies numeris AL8807