AL5809EV1-60
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809EV1-60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AL5809EV1-60
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas EVAL BOARD FOR AL5809 60MA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
AL5809EV1-60 specifikacijos
Dalies numeris AL5809EV1-60 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas EVAL BOARD FOR AL5809 60MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1940 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis - Įtampa - įėjimas 2.5 V ~ 60 V
Panaudotas IC / dalis AL5809 Pateiktas turinys Board(s)
Serija - Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated
Kiti vardai AL5809EV1-60DI Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Dimmable Išsamus aprašymas AL5809 1, Non-Isolated Output LED Driver Evaluation Board
Dabartinis - išėjimas / kanalas 60mA