74LVC1G32SE-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
74LVC1G32SE-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVC1G32SE-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC GATE OR 1CH 2-INP SOT353
Duomenų lapai: 74LVC1G32SE-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
74LVC1G32SE-7 specifikacijos
Dalies numeris 74LVC1G32SE-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 903131 pcs Duomenų lapas 74LVC1G32SE-7.pdf
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas SOT-353
Serija 74LVC Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Kiti vardai 74LVC1G32SE-7DICT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Įėjimų skaičius 2
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 1.7ns @ 5V, 50pF
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Logikos tipas OR Gate
Loginis lygis - žemas 0.7 V ~ 0.8 V Loginis lygis - aukštas 1.7 V ~ 2 V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas OR Gate IC 1 Channel SOT-353 Dabartinis - silpnas (maks.) 200µA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 32mA, 32mA Bazinės dalies numeris 74LVC1G32