74LVC1G32FZ4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
74LVC1G32FZ4-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVC1G32FZ4-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC GATE OR 1CH 2-INP DFN1410-6
Duomenų lapai: 74LVC1G32FZ4-7.pdf
  • Pranešimas
74LVC1G32FZ4-7 specifikacijos
Dalies numeris 74LVC1G32FZ4-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 1121895 pcs Duomenų lapas 74LVC1G32FZ4-7.pdf
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1410-6
Serija 74LVC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-XFDFN Kiti vardai 74LVC1G32FZ4-7DITR
74LVC1G32FZ47
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Įėjimų skaičius 2
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 5.5ns @ 5V, 50pF
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Logikos tipas OR Gate
Loginis lygis - žemas 0.7 V ~ 0.8 V Loginis lygis - aukštas 1.7 V ~ 2 V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas OR Gate IC 1 Channel X2-DFN1410-6 Dabartinis - silpnas (maks.) 200µA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 32mA, 32mA Bazinės dalies numeris 74LVC1G32