1N4004GL-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N4004GL-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N4004GL-T
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Duomenų lapai: 1N4004GL-T.pdf
  • Pranešimas
1N4004GL-T specifikacijos
Dalies numeris 1N4004GL-T Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4703 pcs Duomenų lapas 1N4004GL-T.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-41 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 2µs
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai IN4004GL-T Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-41 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 400V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A Talpa @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz