XBP24CASIT-001
Digi InternationalDigi International
XBP24CASIT-001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XBP24CASIT-001
Gamintojas / Gamintojas: Digi International
Prekės aprašymas RF TXRX MOD 802.15.4 RP-SMA
Duomenų lapai: 1.XBP24CASIT-001.pdf2.XBP24CASIT-001.pdf3.XBP24CASIT-001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XBP24CASIT-001 specifikacijos
Dalies numeris XBP24CASIT-001 Gamintojas Digi International
Galimas kiekis 3927 pcs Duomenų lapas 1.XBP24CASIT-001.pdf2.XBP24CASIT-001.pdf3.XBP24CASIT-001.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V Panaudotas IC / dalis EM357
Serija XBee® Nuoseklios sąsajos SPI, UART
Jautrumas -101dBm RF Šeima / standartas 802.15.4
Protokolas - Maitinimas - išvestis 18dBm
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai 602-1898 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Moduliavimas - Atminties dydis -
Dažnumas 2.4GHz Duomenų perdavimo sparta 1Mbps
Dabartinis - perduodantis 120mA Dabartinis - gavimas 31mA