XBP24-ASI-001
Digi InternationalDigi International
XBP24-ASI-001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XBP24-ASI-001
Gamintojas / Gamintojas: Digi International
Prekės aprašymas RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
XBP24-ASI-001 specifikacijos
Dalies numeris XBP24-ASI-001 Gamintojas Digi International
Įtampa - tiekimas 2.8 V ~ 3.4 V Panaudotas IC / dalis EM357
Serija XBee-Pro® 802.15.4 Nuoseklios sąsajos UART
Jautrumas -100dBm RF Šeima / standartas 802.15.4
Protokolas - Maitinimas - išvestis 18dBm
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Moduliavimas DSSS
Atminties dydis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas 2.4GHz Duomenų perdavimo sparta 250kbps
Dabartinis - perduodantis 215mA Dabartinis - gavimas 55mA