XB24-BCIT-002
Digi InternationalDigi International
Digi International
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XB24-BCIT-002
Gamintojas / Gamintojas: Digi International
Prekės aprašymas RF TXRX MODULE 802.15.4 CHIP ANT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
XB24-BCIT-002 specifikacijos
Dalies numeris XB24-BCIT-002 Gamintojas Digi International
Galimas kiekis 5031 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.1 V ~ 3.6 V Panaudotas IC / dalis -
Serija XBee® ZNet 2.5 Nuoseklios sąsajos UART
Jautrumas -96dBm RF Šeima / standartas 802.15.4
Protokolas Zigbee® Maitinimas - išvestis 3dBm
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Moduliavimas DSSS
Atminties dydis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas 2.4GHz Duomenų perdavimo sparta 250kbps
Dabartinis - perduodantis 35mA ~ 40mA Dabartinis - gavimas 38mA ~ 40mA