X24-009WNC
Digi InternationalDigi International
X24-009WNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X24-009WNC
Gamintojas / Gamintojas: Digi International
Prekės aprašymas RF TXRX MODULE ISM>1GHZ WIRE ANT
Duomenų lapai: 1.X24-009WNC.pdf2.X24-009WNC.pdf
  • Pranešimas
X24-009WNC specifikacijos
Dalies numeris X24-009WNC Gamintojas Digi International
apibūdinimas RF TXRX MODULE ISM>1GHZ WIRE ANT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4996 pcs Duomenų lapas 1.X24-009WNC.pdf2.X24-009WNC.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Panaudotas IC / dalis -
Serija XStream™ Nuoseklios sąsajos UART
Jautrumas -105dBm RF Šeima / standartas General ISM > 1GHZ
Protokolas - Maitinimas - išvestis 17dBm
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai X24009WNC Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Moduliavimas FHSS Atminties dydis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 2.4GHz
Duomenų perdavimo sparta 9.4kbps Dabartinis - perduodantis 150mA
Dabartinis - gavimas 80mA Antenos tipas Integrated, Wire Antenna