A24-P19NF-PP
Digi InternationalDigi International
Digi International
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A24-P19NF-PP
Gamintojas / Gamintojas: Digi International
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ FLAT PANEL N 15.5"
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
A24-P19NF-PP specifikacijos
Dalies numeris A24-P19NF-PP Gamintojas Digi International
apibūdinimas RF ANT 2.4GHZ FLAT PANEL N 15.5" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5806 pcs Duomenų lapas
VSWR - Nutraukimas Connector, N Female
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) - Pasiekti 19dB
Dažnių diapazonas - Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.4GHz Flat Panel RF Antenna 19dB Connector, N Female Programos -