V48SR1R225NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
V48SR1R225NRFA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48SR1R225NRFA
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.2V 66W
Duomenų lapai: V48SR1R225NRFA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
35 pcs
  • Pranešimas
V48SR1R225NRFA specifikacijos
Dalies numeris V48SR1R225NRFA Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.2V 66W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2412 pcs Duomenų lapas V48SR1R225NRFA.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.2V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.8mm x 9.5mm)
Serija Delphi V48SR Galia (vatais) 66W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/16 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 121°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 84% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 25A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Valdymo funkcijos Enable, Active Low