S24DE120R4NDFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24DE120R4NDFA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S24DE120R4NDFA
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Duomenų lapai: S24DE120R4NDFA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
S24DE120R4NDFA specifikacijos
Dalies numeris S24DE120R4NDFA Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3805 pcs Duomenų lapas S24DE120R4NDFA.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija S24DE Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 941-1583 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 420mA, 420mA 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 420mA, 420mA