PMT-5V350W1AN
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-5V350W1AN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMT-5V350W1AN
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 350W
Duomenų lapai: 1.PMT-5V350W1AN.pdf2.PMT-5V350W1AN.pdf3.PMT-5V350W1AN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PMT-5V350W1AN specifikacijos
Dalies numeris PMT-5V350W1AN Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 350W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2350 pcs Duomenų lapas 1.PMT-5V350W1AN.pdf2.PMT-5V350W1AN.pdf3.PMT-5V350W1AN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Serija PMT Galia (vatais) 350W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output Efektyvumas 76%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 60A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 60A