PMC-24V150W1BA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMC-24V150W1BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMC-24V150W1BA
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: 1.PMC-24V150W1BA.pdf2.PMC-24V150W1BA.pdf3.PMC-24V150W1BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PMC-24V150W1BA specifikacijos
Dalies numeris PMC-24V150W1BA Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2214 pcs Duomenų lapas 1.PMC-24V150W1BA.pdf2.PMC-24V150W1BA.pdf3.PMC-24V150W1BA.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Serija PMC Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 1145-1024 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A