PMB-24V50W1AH
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMB-24V50W1AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMB-24V50W1AH
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 50W
Duomenų lapai: 1.PMB-24V50W1AH.pdf2.PMB-24V50W1AH.pdf3.PMB-24V50W1AH.pdf4.PMB-24V50W1AH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PMB-24V50W1AH specifikacijos
Dalies numeris PMB-24V50W1AH Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serija PMT Galia (vatais) 50W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A
Patvirtinimai CB, CCC, CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMB1212PLB2-A.(2).GN
PMB1212PLB2-A.(2).GN
Gamintojai: Sunon
apibūdinimas: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE