LNE-36V120WDAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
LNE-36V120WDAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNE-36V120WDAA
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 3.4A
Duomenų lapai: LNE-36V120WDAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNE-36V120WDAA specifikacijos
Dalies numeris LNE-36V120WDAA Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 3.4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1749 pcs Duomenų lapas LNE-36V120WDAA.pdf
Svoris 2.2 lbs (997.9g) Įtampa - išvestis 36V
Įtampa - izoliacija 3.85kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm) Serija LNE-120W
Reitingai IP67 Galia (vatais) 120W
Kiti vardai 1145-1174
LNE-36V120WDA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 93%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 3.4A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.4A Patvirtinimai CB, cURus