H60SB0A050NRDC
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H60SB0A050NRDC
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas HB, 9-60VIN, 0-60VOUT, NON-ISO
Duomenų lapai: H60SB0A050NRDC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 569 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
36 pcs
  • Pranešimas
H60SB0A050NRDC specifikacijos
Dalies numeris H60SB0A050NRDC Gamintojas Delta Electronics
Galimas kiekis 569 pcs Duomenų lapas H60SB0A050NRDC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 0 ~ 60 V
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 60V
Įveskite Non-Isolated PoL Module Tiekėjo prietaisų paketas Half Brick
Dydis / Matmenys 2.49" L x 2.39" W x 0.51" H (63.2mm x 60.6mm x 13.0mm) Serija Delphi H60SB
Paketas / dėžutė Half Brick Kiti vardai 1145-1289
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Efektyvumas 98%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0 ~ 60 V 50A 9V - 60V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A