EFB1724SHG-F00
Delta ElectronicsDelta Electronics
EFB1724SHG-F00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EFB1724SHG-F00
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: EFB1724SHG-F00.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EFB1724SHG-F00 specifikacijos
Dalies numeris EFB1724SHG-F00 Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2287 pcs Duomenų lapas EFB1724SHG-F00.pdf
Plotis 50.80mm Svoris 1.9 lbs (861.8g)
Įtampos diapazonas 12 ~ 28VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.083 in H2O (269.8 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 172mm Dia Serija EFB
RPM 4300 RPM Galia (vatais) 28.10W
Kiti vardai 603-1130
EFB1724SHGF00
Darbinė temperatūra -
Triukšmas 59.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 1.17A Guolių tipas Ball