E48SH1R250NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
E48SH1R250NRFH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E48SH1R250NRFH
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.2V 120W
Duomenų lapai: E48SH1R250NRFH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
42 pcs
  • Pranešimas
E48SH1R250NRFH specifikacijos
Dalies numeris E48SH1R250NRFH Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.2V 120W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2314 pcs Duomenų lapas E48SH1R250NRFH.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.2V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.30" L x 0.90" W x 0.37" H (58.4mm x 22.9mm x 9.4mm)
Serija Delphi E48SH Galia (vatais) 120W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/8 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 129°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 86.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 50A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 50A Valdymo funkcijos Enable, Active Low