DSOL-1333-12A
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSOL-1333-12A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSOL-1333-12A
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V
Duomenų lapai: DSOL-1333-12A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSOL-1333-12A specifikacijos
Dalies numeris DSOL-1333-12A Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9074 pcs Duomenų lapas DSOL-1333-12A.pdf
Svoris - Įtampa - Įvertinta 12VAC
Įveskite Open Frame (Pull) Nutraukimo stilius Quick Connect
Technologija Electromechanical Insulto ilgis 0.500" (12.70mm)
Dydis / Matmenys 1.250" L x 1.280" W x 1.380" H (32.51mm x 31.75mm x 35.05mm) Veleno detalė Clevis
Serija DSOL Galia (vatais) 10W
Kiti vardai 1144-1304
DSOL-1333-12
Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Darbo ciklas Continuous
Skersmuo - velenas 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas Continuous Duty Solenoid Open Frame (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 12VAC Chassis Mount
DC rezistorius (DCR) 13.5 Ohm Įvorės sriegis -