DRS-24V30W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRS-24V30W1AZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRS-24V30W1AZ
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 30W
Duomenų lapai: 1.DRS-24V30W1AZ.pdf2.DRS-24V30W1AZ.pdf3.DRS-24V30W1AZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DRS-24V30W1AZ specifikacijos
Dalies numeris DRS-24V30W1AZ Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3864 pcs Duomenų lapas 1.DRS-24V30W1AZ.pdf2.DRS-24V30W1AZ.pdf3.DRS-24V30W1AZ.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.52" L x 0.83" W x 2.95" H (89.5mm x 21.0mm x 75.0mm)
Serija Sync Galia (vatais) 30W
Kiti vardai 1145-1133 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, IP20, Universal Input Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A