DRM-24V240W1PN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRM-24V240W1PN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRM-24V240W1PN
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 240W
Duomenų lapai: DRM-24V240W1PN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 558 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DRM-24V240W1PN specifikacijos
Dalies numeris DRM-24V240W1PN Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 240W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 558 pcs Duomenų lapas DRM-24V240W1PN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 4.54kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 276 VAC
Įveskite Enclosed, Conformal Coated Dydis / Matmenys 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Serija CliQ M Galia (vatais) 240W
Kiti vardai 1145-1215 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova -
Išsamus aprašymas Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 276 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CB, cCSAus, CE, cURus Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DRM-EDN-CSNS-2YR
DRM-EDN-CSNS-2YR
Gamintojai: Digi International
apibūdinimas: CONNECT SENSOR REMOTE MANAGER
Sandelyje: 2168 pcs
parsisiųsti:
RFQ
DRM-EDN-CSM-2YR
DRM-EDN-CSM-2YR
Gamintojai: Digi International
apibūdinimas: SECURITY MONITOR EDITION-2YR
Sandelyje: 4395 pcs
parsisiųsti:
RFQ
DRM-EDN-CSM-3YR
DRM-EDN-CSM-3YR
apibūdinimas: SECURITY MONITOR EDITION-3YR
DRM-EDN-CSM-5YR
DRM-EDN-CSM-5YR
apibūdinimas: SECURITY MONITOR EDITION-5YR
DRM-EDN-CSM-1YR
DRM-EDN-CSM-1YR
apibūdinimas: SECURITY MONITOR EDITION-1YR
DRM-EDN-CSNS-3YR
DRM-EDN-CSNS-3YR
DRM-EDN-CSNS-4YR
DRM-EDN-CSNS-4YR
DRM-24V120W1PN
DRM-24V120W1PN
Gamintojai: Delta Electronics
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 120W
Sandelyje: 796 pcs
parsisiųsti: DRM-24V120W1PN.pdf
DRM-EDN-CSNS-1YR
DRM-EDN-CSNS-1YR
parsisiųsti: DRM-EDN-CSNS-1YR.pdf
DRM-24V80W1PN
DRM-24V80W1PN
Gamintojai: Delta Electronics
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 80W
parsisiųsti: DRM-24V80W1PN.pdf
DRM-EDN-CSM-4YR
DRM-EDN-CSM-4YR
apibūdinimas: SECURITY MONITOR EDITION-4YR
DRM-24V480W1PN
DRM-24V480W1PN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 480W
Sandelyje: 320 pcs
parsisiųsti: DRM-24V480W1PN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus