DNK12S0A0R30NFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNK12S0A0R30NFA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNK12S0A0R30NFA
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 165W
Duomenų lapai: DNK12S0A0R30NFA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
DNK12S0A0R30NFA specifikacijos
Dalies numeris DNK12S0A0R30NFA Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 165W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5017 pcs Duomenų lapas DNK12S0A0R30NFA.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 5.5 V Įtampa - įėjimas (min.) 6V
Įtampa - įėjimas (maks.) 14V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Serija Delphi DNK12
Galia (vatais) 165W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 13-SIP Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Efektyvumas 95%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 30A 6V - 14V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A