AA30S2400A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA30S2400A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AA30S2400A
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 30W
Duomenų lapai: AA30S2400A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
AA30S2400A specifikacijos
Dalies numeris AA30S2400A Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1909 pcs Duomenų lapas AA30S2400A.pdf
Svoris 0.39 lb (176.9g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 0.85" H (89.9mm x 63.5mm x 21.7mm)
Serija AA30S Galia (vatais) 30W
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Kiti vardai 941-1703
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos taisyklė ±0.5% Linijinis reglamentas ±0.2%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A Patvirtinimai CE, cUL, UL