15GEEG3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
15GEEG3E-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15GEEG3E-R
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Duomenų lapai: 1.15GEEG3E-R.pdf2.15GEEG3E-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
15GEEG3E-R specifikacijos
Dalies numeris 15GEEG3E-R Gamintojas Delta Electronics
Galimas kiekis 25927 pcs Duomenų lapas 1.15GEEG3E-R.pdf2.15GEEG3E-R.pdf
Įtampa - UL - Įtampa - IEC 115/250VAC
Nutraukimas Quick Connect Perjungti ypatybes -
Serija GE Skydo storis -
Panel Cutout Matmenys Rectangular - 28.45mm x 21.60mm Pakuotė Bulk
Kiti vardai 15GEEG3ER
Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Saugiklių laikiklis, stalčius - Lydusis saugiklis No
Filtro tipas Filtered (EMI, RFI) - Commercial funkcijos Bleed Resistor
Dabartinis - IEC 15A Jungties tipas Receptacle, Male Blades