WVL9FJ270K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9FJ270K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 27 10% F09
Duomenų lapai: WVL9FJ270K.pdf
  • Pranešimas
WVL9FJ270K specifikacijos
Dalies numeris WVL9FJ270K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 27 10% F09 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4329 pcs Duomenų lapas WVL9FJ270K.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq 92 @ 2.5MHz
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 27µH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 27µH Adjustable Inductor 92 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder