WVL9FJ182K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9FJ182K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 1.8K 10% F09
Duomenų lapai: WVL9FJ182K.pdf
  • Pranešimas
WVL9FJ182K specifikacijos
Dalies numeris WVL9FJ182K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 1.8K 10% F09 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4337 pcs Duomenų lapas WVL9FJ182K.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 1.8mH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 1.8mH Adjustable Inductor Radial, Vertical Cylinder