WSR2R2500FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSR2R2500FEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSR2R2500FEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.25 OHM 1% 2W 4527
Duomenų lapai: WSR2R2500FEA.pdf
  • Pranešimas
WSR2R2500FEA specifikacijos
Dalies numeris WSR2R2500FEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.25 OHM 1% 2W 4527 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149062 pcs Duomenų lapas WSR2R2500FEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4527 Dydis / Matmenys 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Serija WSR Atsparumas 250 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4527 J-Lead Kiti vardai WSRA-.25TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.54mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 250 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4527 J-Lead Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element