WSLT2010R4000FEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLT2010R4000FEB18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSLT2010R4000FEB18
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.4 OHM 1% 1W 2010
Duomenų lapai: 1.WSLT2010R4000FEB18.pdf2.WSLT2010R4000FEB18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WSLT2010R4000FEB18 specifikacijos
Dalies numeris WSLT2010R4000FEB18 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.4 OHM 1% 1W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134175 pcs Duomenų lapas 1.WSLT2010R4000FEB18.pdf2.WSLT2010R4000FEB18.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija WSLT-HP Atsparumas 400 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai WSLTA-.400DKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 51 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 400 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Kompozicija Metal Element