WSLS2512R1000FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
WSLS2512R1000FHEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSLS2512R1000FHEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.WSLS2512R1000FHEB.pdf2.WSLS2512R1000FHEB.pdf
  • Pranešimas
WSLS2512R1000FHEB specifikacijos
Dalies numeris WSLS2512R1000FHEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94339 pcs Duomenų lapas 1.WSLS2512R1000FHEB.pdf2.WSLS2512R1000FHEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija WSLS Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai WSLSA-.100TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element