WSLP08055L000FEK18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP08055L000FEK18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSLP08055L000FEK18
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.005 OHM 1% 1W 0805
Duomenų lapai: WSLP08055L000FEK18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WSLP08055L000FEK18 specifikacijos
Dalies numeris WSLP08055L000FEK18 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.005 OHM 1% 1W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146898 pcs Duomenų lapas WSLP08055L000FEK18.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±110ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija WSLP-HP Atsparumas 5 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.023" (0.58mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element