WSL3637R0100FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL3637R0100FEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSL3637R0100FEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 3W 3637
Duomenų lapai: WSL3637R0100FEA.pdf
  • Pranešimas
WSL3637R0100FEA specifikacijos
Dalies numeris WSL3637R0100FEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 3W 3637 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187413 pcs Duomenų lapas WSL3637R0100FEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 3637 Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serija WSL Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai WSLI-.01TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 4
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element