WSL2010R5000FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R5000FEA18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSL2010R5000FEA18
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 1% 1W 2010
Duomenų lapai: WSL2010R5000FEA18.pdf
  • Pranešimas
WSL2010R5000FEA18 specifikacijos
Dalies numeris WSL2010R5000FEA18 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 1% 1W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166134 pcs Duomenų lapas WSL2010R5000FEA18.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija WSL-HP Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai WSLF-.50TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 51 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Kompozicija Metal Element