WSL2010R0500FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R0500FEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSL2010R0500FEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 1/2W 2010
Duomenų lapai: WSL2010R0500FEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WSL2010R0500FEA specifikacijos
Dalies numeris WSL2010R0500FEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146567 pcs Duomenų lapas WSL2010R0500FEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija WSL Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai WSLE-.05DKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 51 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Kompozicija Metal Element
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WSL2010R0600FEA
WSL2010R0600FEA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.06 OHM 1% 1/2W 2010
Sandelyje: 206649 pcs
parsisiųsti: WSL2010R0600FEA.pdf
RFQ
Gamintojai: Vishay Dale
apibūdinimas: RES SMD 0.08 OHM 1% 1/2W 2010
Sandelyje: 204662 pcs
parsisiųsti: WSL2010R0800FEA.pdf
RFQ
WSL2010R0500FEA18
WSL2010R0500FEA18
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 1% 1W 2010