WSC452710R00FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC452710R00FEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSC452710R00FEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 1% 2W 4527
Duomenų lapai: WSC452710R00FEA.pdf
  • Pranešimas
WSC452710R00FEA specifikacijos
Dalies numeris WSC452710R00FEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 1% 2W 4527 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124148 pcs Duomenų lapas WSC452710R00FEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4527 Dydis / Matmenys 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Serija WSC Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4527 J-Lead Kiti vardai WSCC-10TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.49mm)
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4527 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound