WSC2515100R0FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC2515100R0FEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSC2515100R0FEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100 OHM 1% 1W 2515
Duomenų lapai: WSC2515100R0FEA.pdf
  • Pranešimas
WSC2515100R0FEA specifikacijos
Dalies numeris WSC2515100R0FEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 100 OHM 1% 1W 2515 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104782 pcs Duomenų lapas WSC2515100R0FEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2515 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Serija WSC Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2515 J-Lead Kiti vardai WSCB-100TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm)
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2515 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound