TNPW25124K30FHTG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW25124K30FHTG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW25124K30FHTG
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.3K OHM 1% 1/2W 2512
Duomenų lapai: 1.TNPW25124K30FHTG.pdf2.TNPW25124K30FHTG.pdf
  • Pranešimas
TNPW25124K30FHTG specifikacijos
Dalies numeris TNPW25124K30FHTG Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.3K OHM 1% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5350 pcs Duomenų lapas 1.TNPW25124K30FHTG.pdf2.TNPW25124K30FHTG.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW Atsparumas 4.3 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film