TNPW2512249KBETG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2512249KBETG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW2512249KBETG
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 249K OHM 0.1% 1/2W 2512
Duomenų lapai: 1.TNPW2512249KBETG.pdf2.TNPW2512249KBETG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW2512249KBETG specifikacijos
Dalies numeris TNPW2512249KBETG Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 249K OHM 0.1% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4027 pcs Duomenų lapas 1.TNPW2512249KBETG.pdf2.TNPW2512249KBETG.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW Atsparumas 249 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai TNPW2512 249K 0.1% T9 R67
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 249 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film