TNPW2010560KBEEY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2010560KBEEY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW2010560KBEEY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 560K OHM 0.1% 2/5W 2010
Duomenų lapai: 1.TNPW2010560KBEEY.pdf2.TNPW2010560KBEEY.pdf
  • Pranešimas
TNPW2010560KBEEY specifikacijos
Dalies numeris TNPW2010560KBEEY Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 560K OHM 0.1% 2/5W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4200 pcs Duomenų lapas 1.TNPW2010560KBEEY.pdf2.TNPW2010560KBEEY.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 560 kOhms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai TNPW2010 560K 0.1% T9 E75 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 560 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film