TNPW201023K2BEEY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW201023K2BEEY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW201023K2BEEY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 23.2K OHM 0.1% 2/5W 2010
Duomenų lapai: 1.TNPW201023K2BEEY.pdf2.TNPW201023K2BEEY.pdf
  • Pranešimas
TNPW201023K2BEEY specifikacijos
Dalies numeris TNPW201023K2BEEY Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 23.2K OHM 0.1% 2/5W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5099 pcs Duomenų lapas 1.TNPW201023K2BEEY.pdf2.TNPW201023K2BEEY.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 23.2 kOhms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai TNPW2010 23K2 0.1% T9 E75 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 23.2 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film