TNPW1210243RFETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210243RFETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW1210243RFETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 243 OHM 1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: TNPW1210243RFETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW1210243RFETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW1210243RFETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 243 OHM 1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 163559 pcs Duomenų lapas TNPW1210243RFETA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW Atsparumas 243 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Military
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 243 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film