TNPW120666K5DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120666K5DETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW120666K5DETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 66.5K OHM 0.5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: TNPW120666K5DETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW120666K5DETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW120666K5DETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 66.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 263005 pcs Duomenų lapas TNPW120666K5DETA.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Atsparumas 66.5 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 66.5 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film