TNPW1206383KBETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW1206383KBETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW1206383KBETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 383K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: TNPW1206383KBETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW1206383KBETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW1206383KBETA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 383K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 113153 pcs Duomenų lapas TNPW1206383KBETA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai TNPW1206 383K 0.1% T9 RT1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas TNPW1206383KBETA Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos - FIFO 2
Išplėstas aprašymas 383k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 383K OHM 0.1% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thin Film