TNPW1206357KFETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206357KFETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW1206357KFETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 357K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: TNPW1206357KFETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW1206357KFETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW1206357KFETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 357K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 211937 pcs Duomenų lapas TNPW1206357KFETA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Atsparumas 357 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 357 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film