TNPW1206348RBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206348RBETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW1206348RBETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 348 OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: TNPW1206348RBETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW1206348RBETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW1206348RBETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 348 OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 157457 pcs Duomenų lapas TNPW1206348RBETA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Atsparumas 348 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai TNPW1206 348R 0.1% T9 RT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Military Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 348 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Kompozicija Thin Film